Воєнні кореспонденти українських ЗМІ , які працюють у зоні війни, влаштували у Facebook флешмоб-протест проти обмежень з боку керівництва штабу АТО на висвітлення і зйомку важливих подій на Донбасі.

Про це у п’ятницю пише “Телекритика”.

Журналісти телеканалів “1+1”, “Інтер”, ICTV, “Україна”, 5 канал, “24” викладають у Facebook фотографії своїх прес-карт і пояснюють суть своїх претензій до штабу АТО. Свої дописи вони супроводжують тегами #‎війназато і #‎неможнамовчати.

За словами кореспондента каналу “Інтер” Ірини Баглай, приводом до флешмобу стало позбавлення акредитації журналіста й оператора телеканалу “Україна” Олени Власенко та Олексія Коваленка.

“Журналістів телеканалу “Україна” позбавили акредитації, посилаючись на те, що вони нібито засвітили позиції українських військових. Насправді немає ніякої процедури позбавлення акредитації”, – сказала Баглай “Подробностям”.

За її словами, ситуація з позбавленням акредитації журналістів показала, що будь-якого кореспондента можуть позбавити можливості працювати в зоні АТО практично без пояснень.

Також, за її словами, нещодавно від журналістів було закрито три позиції поблизу аеропорту Донецька. Навіть коли там ішли запеклі бої, телеканали знімали під кулями. А тепер надійшов наказ зовсім не пускати кореспондентів.

Поділитися
Оцінити матеріал

Leave a comment

Увійти за допомогою: