Цієї ночі з Горлівки по Дзержинську Донецької області відбувся масований обстріл житлових масивів, у результаті чого є жертви серед мирних жителів. Про це повідомляє сайт 112.ua з посиланням на  користувачів у соціальних мережах. Так за повідомленням Sy1ar9, обстріли ведуться з боку Горлівки, де осіли бойовики: “Бойовики з Горлівки обстрілюють Дзержинськ, і калібр явно понад 100 мм”.

За попередніми даними, є загиблі і поранені серед цивільного населення. Зокрема вже відомо про 2 загиблих. Один з них – молодий хлопець, який йшов з роботи. Про втрати серед військових поки не відомо.

Підтверджує обстріли і голова Кіровоградської обласної ГО «Громадська варта» Вікторія Касьянова котра на своїй сторінці у Facebook виклала фотокартки з наслідками нічного обстрілу.

Раніше повідомлялося, що упродовж минулої ночі в зоні бойових дій сепаратисти продовжували порушувати режим тиші з використанням забороненого озброєння практично вздовж всієї лінії розмежування. Загалом упродовж минулої доби незаконні збройні формування 82 рази порушили режим припинення вогню.

 

 


Поділитися
Оцінити матеріал

Leave a comment

Увійти за допомогою: