У Кропивницькому заклали наріжний камінь майбутнього храму (ФОТО)

У Кропивницькому відбулась спільна молитва та закладання капсули до фундаменту майбутнього храму з нагоди початку будівництва храму святих апостолів Петра і Павла по вулиці Євгена Маланюка.

Очолив відправу Керуючий Кропивницькою єпархією Православної Церкви України єпископ Кропивницький і Голованівський Марк, у спільній молитві брали участь отець Ігор Стецюк з Компаніївки, отець Володимир Ткаченко з Бобринця та отець Рафаїл Сьорак (Гірниче), настоятель храму святих апостолів Петра і Павла священик Іван Шубин.

У заході взяли участь близько сотні парафіян. Окрім закладання наріжного каменю та капсули з інформацією про майбутній храм, відбулось освячення фундаменту майбутньої церкви.

“Ми живемо в непростий час – час викликів. І маємо радіти з буд-якої дії, коли люди не опускають руки, а об’єднуються і досягають поставлених цілей. Ми вітаємо завжди будівництво нових шкіл, дитячих садочків, лікарень, але як християни розуміємо, що маємо будувати храми, де маємо збиратись, спілкуватись, відчувати, що ми єдина родина, звертатись в молитві до свого небесного батька, просити в нього благословіння, причищатись святих таїнств. І виходячи з храму, продовжувати своє життя оновленими з чистими думками і чистими намірами”, – сказав у зверненні до парафіян єпископ Кропивницький і Голованівський ПЦУ Марк.

Наприкінці дійства владика вручив відзнаки тим парафіянам, які на цьому етапі будівництва храму найактивніше долучились до робіт. Проте, як зазначив отець Іван Шубин, сьогодні відзначили лише декого з тих, хто допомагає зводити храм, інших обов`язково відзначать на наступних етапах будівництва, адже воно триває.

Нагадаємо, минулого року розпочато зведення фундаменту майбутнього храму, а вже з весни будівництво Петропавлівського храму буде продовжено. Як повідомив прот. Іван Шубин, наступним етапом буде зведення монолітних стін підвального приміщення та його перекриття залізобетонними плитами.

57056115_2163641737077403_3180321199905308672_n
gre4ka.info

Поділитися
Оцінити матеріал

Leave a comment

Увійти за допомогою: