Дружини полонених спецпризначенців з Кіровограда пікетують Адміністрацію Президента (+фото)

У Києві під Адміністрацією Президента триває всеукраїнська акція дружин та близьких військовослужбовців зони АТО, які перебувають у полоні бойовиків ДНР. Серед інших і дружини кіровоградських спецпризначенців Олександра Коренькова та Сергія Глондара.

Про це у своєму Facebook пише волонтер громадської ініціативи “Армія SOS Кіровоград” Оксана Червоная.

“В цю саму мить під адміністрацією Президента гаряче. Змучені місяцями виснажливого чекання та невідомості про долю рідних людей знов на акцію вийшли сім’ї полонених. – пише пані Оксана. – 540 днів у полоні перебувають наші спецпризначенці Сергій Глондар та Олександр Коріньков, 48 днів повністю відсутній зв”язок з усіма, жодних гарантій безпеки життя полонених, повністю відсутня інформація про місце утримання хлопців. Доведені до відчаю родини радяться і готові на все, заради повернення рідних. Сподіваюсь, що для того щоб зрушити справу з місця їм не доведеться зробити відчайдушний крок і почати голодування. Мета акції- не критика влади, а намагання зрозуміти, чи є результати в роботі по звільненню полонених. 540 днів, 540 днів!!!! Дівчата, тримайтесь, я б вас всіх уже нагородила орденами за мужність, тримайтесь, хлопці обов”язково повернуться!” – йдеться у дописі Оксани Червоної.

13880381_1105011739591831_3767352729710687855_n

Нагадаємо, Олександр Кореньков та Сергій Глондар перебувають в полоні. Їх дружини понад рік оббивають пороги різноманітних відомств, аби врятувати чоловіків. 

Поділитися
Оцінити матеріал