Трамп анонсував ракетний удар по Сирії

Президент США Дональд Трамп оголосив про майбутній ракетний удар по Сирії у відповідь на хімічну атаку в сирійській Думі, попри погрози з боку РФ збивати ці ракети.

Про це він написав у Twitter.

“Росія має намір збивати всі ракети, випущені по Сирії. Готуйся, Росіє, тому що вони (ракети – ред.) прилетять – хороші, нові і “розумні”! Не слід співпрацювати з твариною, яка вбиває своїх людей за допомогою газу і отримує від цього насолоду”, – заявив Трамп.

Donald J. Trump

@realDonaldTrump

Russia vows to shoot down any and all missiles fired at Syria. Get ready Russia, because they will be coming, nice and new and “smart!” You shouldn’t be partners with a Gas Killing Animal who kills his people and enjoys it!

Раніше посол Росії у Лівані Олександр Засипкін заявив, що кожну ракету США, випущену по Сирії, буде знищено.

Як повідомляв Укрінформ, 7 квітня було заявлено про підозру на хімічну атаку в сирійському місті Дума, що в Східній Гуті. В результаті атаки загинули щонайменше 70 осіб і ще понад тисячу постраждали.

Сирійський уряд та його союзник Росія заперечили причетність до будь-якої подібної атаки.

Президент США Дональд Трамп рішуче засудив атаку із застосуванням хімзброї в Сирії та заявив, що рішення про заходи США у відповідь буде прийняте протягом наступних 24-48 годин.

 

Поділитися
Оцінити матеріал

Leave a comment

Увійти за допомогою: