США вводитимуть нові санкції, поки агресор не залишить Україну – посол
США вводитимуть нові санкції проти РФ поки вона не виведе свої військові сили з окупованого Донбасу і не відновить територіальну цілісність і суверенітет України.

Про це в ефірі “112 Україна” заявив посол України в США Валерій Чалий.

“Ми вітаємо “кремлівську доповідь” – консолідований крок і законодавчої гілки влади – Конгресу, і виконавчої влади – адміністрації президента США Дональда Трампа з імплементації санкцій. У роз’ясненні міністерства фінансів і Державного департаменту США чітко зазначено, що закон про протидію супротивникам США через санкції, а там є Росія, ухвалений саме через російську агресію проти України та анексію Криму, тому, очевидно, що будуть подальші кроки”, – заявив він.

На думку посла, подальші конкретні санкції примінять по відношенню осіб як зі згаданого списку, так і з додаткових.

Дипломат зауважив, що зміна підходу буде тільки тоді, коли Росія виведе війська з української території, поверне полонених і затриманих, закриє кордон з допомогою міжнародної місії – тобто, “відбудеться повернення до ситуації, коли суверенітет і територіальна цілісність України буде відновлена. Інакше – не тільки санкції, весь комплекс заходів буде чинити тиск на Росію”.

Поділитися
Оцінити матеріал

Leave a comment

Увійти за допомогою: