Окупанти обстріляли позиції прикордонників на КПВВ “Мар’їнка”
Окупанти продовжує застосовувати зброю в межах визначених гуманітарних дорожніх коридорів, зокрема у понеділок ввечері обстріляли позиції прикордонників зі складу Об’єднаних сил, що несуть службу на блокпості першого оборонного рубежу перед КПВВ «Мар’їнка».

Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

“Так, учора о 21.35 з боку тимчасово окупованого населеного пункту Олександрівка було відкрито вогонь з автоматичних гранатометів та стрілецької зброї різного калібру по позиціям прикордонників зі складу Об’єднаних сил, що несуть службу на блокпості першого оборонного рубежу перед КПВВ «Мар’їнка». У цей час контрольно-пропускні операції були завершені й в зоні ураження цивільних осіб не було, військовослужбовці знаходились в укриттях. Вогонь у відповідь не відкривався. На щастя, постраждалих немає”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що провокаційні дії російсько-окупаційних військ спрямовані на дестабілізацію ситуації в межах гуманітарних дорожніх коридорів, в результаті якої можливе ведення обмежень на роботу КПВВ.

Незважаючи на збройні провокації, підрозділи Об’єднаних сил продовжують цілодобово забезпечувати безпеку в регіоні.

Сьогодні всі КПВВ відкрились згідно графіку та працюють у штатному режимі.

У ДПСУ додали, що за минулу добу відмічається збільшення пасажиро-транспортного потоку. Так через контрольні пункти в’їзду-виїзду прослідувало 31,5 тисячі осіб та 4,1 тисячі транспортних засобів: «Майорське» – 7145 осіб та 920 транспортних засобів; «Мар’їнка» – 6465 осіб та 1140 транспортних засобів; «Новотроїцьке» – 5960 осіб та 1220 транспортних засобів; «Гнутове» – 3260 осіб та 780 транспортних засобів; «Станиця Луганська» – 8635 осіб.

Зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилося така кількість  транспортних засобів:

«Майорське» – 0/50; «Мар’їнка» – 0/60; «Новотроїцьке» – 20/40; «Гнутове» – 20/15.

Фото: ДПСУ

Поділитися
Оцінити матеріал

Leave a comment

Увійти за допомогою: