Четверта річниця трагедії під Зеленопіллям
Ранок 11 липня 2014 року назавжди увійде в пам’ять всіх військовослужбовців і мирних громадян, як один з найтрагічніших. З території Російської Федерації російські окупаційні війська розпочали обстріл території України. Це був не просто обстріл, а підступний напад на захисників територіальної цілісності та недоторканості кордонів України. Це була справжня збройна агресія, метою якої був прорив кордонів нашої держави в секторі Д.

В районі населеного пункту Зеленопілля, що за 17 кілометрів від міста Ровеньки Луганської області, була висунута батальйонно-тактична група 24-ї Залізної бригади оперативного командування «Захід», яка разом з прикордонниками та військовослужбовцями 72 та 79 бригад виконувала завдання по прикриттю певних ділянок кордону України від вторгнення з боку російських військ.

З території Росії було випущено близько 40 снарядів із системи залпового вогню «БМ-21 Град» по наших позиціях. Після підступної атаки довелося евакуйовувати поранених та тіла загиблих військовослужбовців. Зі слів безпосередніх учасників цих трагічних подій, корегування вогню по військовослужбовцях Збройних Сил України здійснював місцевий мешканець.

В цей день загинули 20 військовослужбовців 24 ОМПБр.

https://www.facebook.com/pressOKzahid/videos/1966245953397606/?hc_ref=ARTgSNfwziN0KQQWpL4_8iL3T_16t6kDmHLrTxnGiQRMFP0B4paZOovVACDV1FvRAQA&fref=nf

Поділитися
Оцінити матеріал

Leave a comment

Увійти за допомогою: