“МИ Є”: Сила жити. Історія Анни Хмуріної

Продовжуються зйомки документальної стрічки “МИ Є” в рамках всеукраїнського проекту “Відчуй на собі”, ініційованого ГС “Громадська Варта” та МГО “Міст Україна-ЄС”, які розпочались 15 лютого 2016 року продакшн-студією “HEADMEDIA”.

Героєм наступного “світловодського” сюжету є 48-річна Анна Хмуріна. Жінка народилась без будь яких відхилень. Потім були дитячий садок, школа, університет, де Анна здобула освіту вчителя математики. Та звичайний ревматизм вніс свої страшні корективи: низка ускладнень і як результат – інвалідний візок.

Та про доступність у нашій країні говорити не доводиться. Дванадцять років жінка не могла вийти з багатоповерхіки – заважали високі сходи та вузький ліфт. Відсутність піндусів, кнопок виклику працівників та подібних “благ” цивілізованого світу наклали свій відбиток на життя Анни Хмуріної. Та навіть незважаючи на це, Анна продовжує жити та отримувати задоволення від життя, відвідує курси вивчення іноземних мов та гуртки хендмейду, а також допомагає школярам опановувати математику.

Поділитися
Оцінити матеріал

Leave a comment

Увійти за допомогою: