“МИ Є”. Боротьба з баджужістю. Історія Оксани та Данила Кулєвцових

Продовжується робота над документальним фільмом “МИ Є”, який знімається в рамках проекту “Відчуй на собі”, ініційованого ГС “Громадська Варта” та МГО “Міст Україна-ЄС”.

Відзнято вже третій епізод. Це історія реалій життя Оксани Кулєвцової, яка самотужки виховує 5-річного сина Данила. Через недбалість лікарів пологового будинку, хлопчик народився з вадами і йому поставили діагноз ДЦП.

5 років продовжується боротьба Оксани Кулєвцової не лише за здоров’я сина, а й з міськими та державними чиновниками, які ігноруючи потреби особливих дітей, не опікуються питаннями архітектурної доступності доріг, тротуарів та вкрай потрібних споруд – дитячої поліклініки, магазинів. “Допомагає” і сусід, який ставить автівку так, що жінці проблематично навіть спустити візок з хворим сином щоб піти на прогулянку.

Втомившись від чиновницької байдужості та розуміючи проблеми дітей з інвалідністю, пані Оксана має мрію побудувати сучасний реабілітаційний центр, у якому такі дітки зможуть отримати освіту і підготуватися до життя у соціумі, поки що не дуже дружнього до дітей з інвалідністю.

Насамкінець Оксана Кулєвцова радить матерям особливих діток ні в якому разі не слухати “доброзичливців” і не кидати своїх діток.

Поділитися
Оцінити матеріал

Leave a comment

Увійти за допомогою: